פרופיל חברה

 
 

הכול תחת קורת גג אחת
זמן רב הורגש בחסרונו של מרכז בינוי ועיצוב המאגד את כל תחומי הבנייה תחת קורת גג אחת. לכן יזם מנהל סניף ירושלים של "יהודה יצוא ויבוא - עולם הגבס" את הקמתו של מקום כזה בדיוק. בונים עיצוב משרת את המעוניינים לשפץ או לבנות את ביתם, ללא צורך בכיתות רגליהם מתצוגה אחת לשנייה.

המרכז החדש, בונים עיצוב, כולל מאות מטרים רבועים של תצוגה עשירה במספר מחלקות: גבס, מטבחים, דלתות, קרמיקה, ריצוף, כלים סניטריים ועוד. לרשותכם עומד צוות מעצבי פנים המלווה אתכם משלב התכנון ועד לביצוע, תוך שימוש בתוכנות מחשב ובהדמיות. במקום קיימת גם פינה לאדריכלים ולמעצבי פנים, בה הם יכולים לשבת בנחת עם לקוחותיהם.

במרכז בונים עיצוב מגוון גדול של מוצרי איכות ממיטב היצרנים, הכולל מטבחים, קרמיקה, שיש, ריצוף (גרניט פורצלן), פרקטים, מבחר לוחות גבס רגילים ומחוררים, ארונות ספרים מגבס, כלים סניטריים (אסלות, ברזים, אמבטיות, ג'קוזי), תקרות אקוסטיות (רגילות ומעץ) וכן חומרי בידוד אקוסטי ותרמי.

"יהודה יצוא ויבוא - עולם הגבס" הוא ספק של מוסדות רבים, ובהם משרדי ממשלה, המוסד לביטוח לאומי, בית חולים הדסה עין כרם, בית חולים שערי צדק, האוניברסיטה העברית, בתי מלון ורבים נוספים.

  מחלקת שיש וריצוף
 
 

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר